20-letnia
rodzinna tradycja

Początki naszej działalności to rok 2007, kontynuując ponad 20- letnie rodzinne tradycje i zamiłowania ogrodnicze, zajęliśmy się uprawą ziół, bylin oraz innych roślin ozdobnych.

Pierwszy rok działalności przyniósł oczekiwany sukces potwierdzony całkowitą wyprzedażą asortymentu oraz licznymi pozytywnymi komentarzami od naszych klientów dlatego też oprócz zwiększenia ilości oferowanych już roślin, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o nowe gatunki.

Niezmiennie jednak naszą specjalizacją pozostaje lawenda, którą oferujemy w kilkudziesięciu odmianach, pomagając naszym klientom w założeniu jak i dalszym prowadzeniu małych i dużych plantacji.

Nasz całkowity areał przeznaczony pod produkcję dla optymalizacji jakości uprawy, chroniony jest biologicznie przed szkodnikami a rośliny nawadniane są podsiąkowo za pomocą nowoczesnego komputera nawadniającego.

Firma jest wpisana do rejestru przedsiębiorców na podstawie ustawy o ochronie roślin do urzędowego rejestru podmiotów profesjonalnych pod numerem ewidencyjnym PL-30/22/20425

Do wszystkich zakupionych u nas rośliny dokładamy Paszport, który świadczy o ich zdrowotności.

Zapraszamy Szanownych Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem

Monika, Mikołaj Dyba

Sklep korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszej strony www oznacza akceptację stosowania plików cookies.